Nindash: Skull Valley

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 317,1 MB
  • Version 1.71.6
  • Dil Türkçe
  • Firma ANKAMA
Nindash: Skull Valley mobil oyununda hayatta kalmak için elinizden gelen çabayı göstereceksiniz.

Android mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabileceğiniz Nindash: Skull Valley mobil oyununda hayatta kalmak için tüm gücünüzü ortaya koymaya çalışacaksınız. Oyunda muhteşem oyun karakterleri olan ninjaları yönlendireceksiniz. Fakat bu ninjalar oldukça hızlı hareket ediyorlar. Onları kontrol etmek pek de kolay değildir. 

Fakat siz reflekslerinizi kullanarak bu aktif ninjaları kontrol altına alabilirsiniz. Bu sizin gücünüzü ortaya koyacaktır. Dövüş esnasında en güçlü ninjayı kullanarak oyunun kazanan kişisi olmak için hazır olun. Eşsiz oyun sahnelerinin keyfini çıkarmak tamamen sizlere kalmış bir durumdur. İskelet grubunun oluşturmuş olduğu orduyu yok etmek için onlara saldıracak ve tüm gücünüzle savaşacaksınız. Ninjalar her an sizlerin yönlendirmesini bekliyor.

Parmaklarınızı hızlı kullanın ve iskeletleri yok ederek başarılı bir oyun deneyimi yaşamanın keyfini yaşayın. Oyunda başarılı sonuçlar elde ettikçe bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız. Her bir seviyenin eğlencesi farklı olacaktır. Sizde Nindash: Skull Valley mobil oyununda iskeletleri öldürerek oyunda başarılı performans sergileyin. 

Nindash: Skull Valley indir
DİĞER SÜRÜMLER